Дозуючі насоси AGRI-INJECT

Точність та надійність для упорскування великих об’ємів рідини.

Лінія дозуючих насосів MacRoy серії G  від компанії Agri-Inject™ розроблена

спеціально для забезпечення ефективності  та економічності масштабних проектів з  упорскування рідини. Насоси MacRoy серії  G ідеальні для точного внесення добрив,  інсектицидів, гербіцидів, фунгіцидів,  покращувачів ґрунту, кислотних продуктів,  зволожуючих речовин тощо. Ці високоякісні  насоси розроблені для легкої роботи з  рідинами високої в’язкості та нерозчинними  матеріалами у вигляді суспензії.

Глобальна технологія

З 1983 року ми розповсюджуємо дозуючі насоси у кожен  куточок земної кулі, для зрошення з метою вирощування стійких  культур. Конструктивний надійний дизайн робить його ідеально  придатним для використання протягом багатьох років.

Екологічна безпека

Використовуючи високоякісний насос для нагнітання рідини, ви  зможете точно забезпечити те, чого потребує ваша культура,  одночасно зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

Завдяки використанню обладнання від компанії Agri-Inject  існують ряд інших переваг, таких як зменшення самопливу та  зменшення витрат на оплату праці та енергії. Компанія Agri-  Inject також пропонує варіанти захисту для забезпечення ще

більшої гарантії екологічної безпеки.

Економічність в роботі

Зниження експлуатаційних витрат при великих об’ємах робить  насоси MacRoy серії G особливо ефективними для внесення  добрив, хімічних речовин та інших концентратів через кругові  зрошувальні системи з великою площею дії.

Майбутнє точного землеробства

Сьогодні ми перебуваємо на порозі динамічного зростання  точного землеробства у світовому сільському господарстві.  Вироби Agri-Inject ідеально синхронізуються з точним сільським  господарством. Вони є економічно ефективним способом  застосування точних кількостей добрив та засобів захисту  рослин саме у потрібний час протягом вегетаційного періоду. Це– надійна «стратегія точності» для підвищення врожайності та  забезпечення здоров’я сільськогосподарських культур протягом багатьох років.