Reinke - зрошувальні системи

Кругові та фронтальні машини

REINKE – КРУГОВІ СИСТЕМИ ЗА ПОКАЗНИКАМИ МІЦНОСТІ ДО ВАГИ ЛІДЕР В ГАЛУЗІ

Все змінюється з використанням високоміцної сталі замість низьколегованої. Всі критичні структурні компоненти, в тому числі труби, опори візків, база візків, шпренгелів і інші компоненти стали радикально легше, більш гнучкі  в той же час міцніше. Це перетворює систему з жорсткою в легку, а прольоти – гнучкі там, де вони повинні згинатися і міцні, там де вони повинні витримувати складні польові умови.

ЛЕГКІСТЬ ХОДУ ЯК НІ У КОГО В СВІТІ

Система Reinke знижує до трьох додаткових тонни ваги ущільнення грунту (в порівнянні з машинами наших конкурентів). збільшенні колії від важких систем забирає час і сили від інших видів діяльності. Reinke допоможе вам заощадити багато протягом свого життя

Високоміцна сталь, з якої зроблені кругові і фронтальні системи Reinke –  на 50% міцніше сталі, яку використовують в конкуруючих системах зрошення. В результаті використання високоміцної сталі, вага наших систем на 20% менше.

РОЗРАХОВУЙТЕ НА БІЛЬШУ ПРОДУКТИВНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ С – ПОДІБНОЇ ОПОРИ.

Наша C-подібна опора – це характерна риса будь-якої системи Reinke. Ми настільки впевнені в своїй конструкції, її міцності і масі, що впевнено порівнюємо  її з подвійною  опорою, використовуваної в конкуруючих системах. Саме тому ми прибрали хрестоподібні підсилювачі між баштових опор.

Наші вежі завжди перевершують.

НАШ «ГАК-КІЛЬЦЕ» ШАРНІР Є УНІКАЛЬНИМ ВУЗЛОМ В ІНДУСТРІЇ ТАК ЯК – ЦЕ REINKE

Найбільш ефективним місцем для обертання всередині циліндра знаходиться безпосередньо в центрі, який знаходиться там, де ми розмістили наш шарнір «гак-кільце». Це забезпечує максимальну гнучкість по всій складній місцевості. Навіть тоді, коли спан повинен вернути трохи, це не вплине на вирівнювання. Крім того, внутрішнє з’єднання дозволяє згинатися без надмірного розтягування, сприяючи довголіттю.

Порівнюючи з системами конкурентів, які мають додаткові втрати на тертя через інвазивні особливості труб, Т-прокладки, просвердлені фітинги для гусаків і деформованих водяних шлангів в з’єднаннях спанів. Всі ці проблеми перевершує наша інженерія, що створює ще одну вигоду у Вашій роботі

ЗАПАТЕНТОВАНА V-RING ПРОКЛАДКА ВИКЛЮЧАЄ ПРОНИКНЕННЯ УЛЬТРАФІОЛЕТОВИХ ПРОМЕНІВ

Є так багато переваг для нашої V-ring, що ми не можемо точно знати чи не була вона скопійована, як і багато інших наших інновації. По-перше, кожне ущільнення надійно встановлено всередині труби і повністю захищене від впливу УФ-випромінення. На відміну від Т-прокладки конкурентів, укладеної між двома фланцями, Reinke V-ring створює сильну зв’язку – фланець-фланець (замість фланець – пластик – фланець) і поєднує в собі силу двох з’єднаних сталевих фланців (а не перериваючий міцність сталі з пластиковою Т-прокладкою). Крім того, з’єднані фланці НЕ прогнуться і не погасять або створять потенційні слабкі місця, що призведе до майбутніх ремонтів. Нарешті, V-ring залишає гладкою поверхню внутрішньої труби в той час як кожна Т-прокладка має внутрішню губу, що порушує потік води на кожному з’єднанні. В будь-якому разі, Reinke V-ring ущільнення системи – найкращий спосіб з’єднання труб.

ЕЛЕКТРИЧНА КОРОБКА З ПОДВІЙНОЮ СТІНКОЮ – ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ЗАХИСТ

Ексклюзивна коробка з подвійною стінкою від Reinke виключає утворення вологи всередині-це останнє місце, де ви зможете знайти конденсат. її висока якість, УФ-стійкі матеріали і унікальний дизайн роблять її найміцнішою, найнадійнішою коробкою в галузі. Нарешті, завдяки механічному захисту блокування, ніхто не може зняти кришку

без попереднього відключення живлення від коробки.

ВИХІДНИЙ ПАТРУБОК

Кожна деталь має значення. Ось чому ми приварюємо високоміцні 3/4 “, конічні, патрубки до наших труб з високоміцної сталі. І ми пішли на крок вперед цього і приварили 3/4 “, тонкі, з нержавіючої сталі патрубки до наших хром-нікелевим труб. На відміну від просвердлених патрубків, приварені ніколи не погіршувати потік води і за своєю структурою міцніші.

Коли Reinke випустила свою першу зрошувальну систему з електричним приводом  ще в 1968 році, вона була побудована з подвійними опорами, подібні тим, що наші конкуренти використовують і сьогодні. Незабаром після цього, ми розробили вежу з одиночною опорою, що стало новинкою в галузі, в той час як конкуренти залишилися на місці. Результат?

 • Ширша колісна база для підвищення стабільності
 • Поглинає велике навантаження на вежу і не передає її безпосередньо до водопровідної труби
 • Зниження втоми компонентів, щоб максимізувати термін служби системи
 • Менш нав’язлива структура покращує подачу води в башті і менше пошкоджень високостебельних культур
 • Збільшення плавності ходу для кращої продуктивності

ПРОДУМАНИЙ ДИЗАЙН ПІДТРИМКИ БАШТИ.

Чим більше навантаження відводиться від водопровідної труби, тим краще. Ось чому ми додали 3-дюймові труби жорсткості до нижньої частини крайньої ферми, замість  безпосереднього кріплення до водопровідної труби. Навантаження розподіляється більш рівномірно на весь період і, найголовніше, довговічність труб отримує гігантський імпульс.

REINKЕ – КРУГОВІ СИСТЕМИ СТІЙКІ ДО НАВАНТАЖЕНЬ, КОРОЗІЇ І ВИТРИМУЮТЬ ВИПРОБУВАННЯ ЧАСОМ

 1. Купол для захисту колекторного кільця з корозійно-стійкого алюмінію.
 2. Верхнє і нижнє коліна зігнуті, а не зварені. Мінімізовані втрати напору на тертя.
 3. Гнучкий шарнір Reinke. Спроектовано для зниження навантажень на підшипник центральної вежі, є стандартним для всіх систем Reinke.
 4. Ковзаючий підшипник діаметром 18 ” виконаний зі сталі 1/4 “, розташований на платформі, яку підтримує вісьмома кронштейнами. Це дозволяє знизити навантаження на підшипник, і він може працювати без заїдання.
 5. Прокладка ковзає по поверхні, виконаної з нержавіючої сталі, що позитивно позначається на якості ущільнення і терміні експлуатації прокладки.
 6. Майданчик на центральній опорі (опція). Він виготовлений із перфорованої сталі і призначений для зручностіі безпеки виконання робіт на верхній частині центральної опори.
 7. Труба-стояк центральної опори 6 “, 8” і 10 “в двох різних варіантах по довжині з манометром на рівні очей.
 8. Панель управління зі стійкою до погодних умов фарбою, алюмінієвим корпусом з пневматичним амортизатором, який тримає дверку відкритою навіть за самої вітряної погоди.
 9. Підвищена міцність надається за рахунок С-образного профілю (8 “x 3” x 1.25 “).
 10. Легко модернізувати установку Reinke системи на будь-яку бетонну площадку конкурента, коли необхідно оновити існуюче обладнання.

ВАРІАНТИ ТРУБ ДЛЯ ВІДПОВІДНОСТІ БУДЬ-ЯКИМ УМОВАМ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

 1. Полі-пластик.
 2. Нержавіюча сталь.
 3. Алюміній.
 4. Хром-нікель.
 5. Гальванізована сталь.

REINKE МОТОР-РЕДУКТОР: РОКИ БЕЗПРОБЛЕМНОЇ РОБОТИ

Високо-ефективний мотор-редуктор забезпечує винятковий крутний момент, щоб рухати вашу систему по нерівній місцевості і через складні грунтові умови. Спеціально спроектований і побудований для потреб механізованого зрошення.

 • Дизайн циліндричного редуктора – ефективність 95%
 • Всі алюмінієві корпуси редуктора і корпуси двигуна забезпечують охолодження при роботі, більш тривалий термін служби і підвищену стійкість до корозії
 • Універсальне кріплення підходить для всіх брендів
 • Високоміцні сталеві вали забезпечують тривалий термін служби і надійність
 • Оснащений термо-захистом з автоматичним скиданням
 • Термо-оброблені шестерні
 • Спеціально розроблені ущільнення валів
 • Верхня пробка, для контролю рівня масла
 • Всі критичні електричні з’єднання надійно ізольовані від проникнення вологи
 • Кришка монтажної коробки з нержавіючої сталі
 • Подвійний сальник
 • Новий збільшений зовнішній підшипник мотора
 • 3 варіанти швидкостей
 • Низький 60: 1– 29 об / хв.
 • Стандартний 40: 1 – 43 об / хв.
 • Високий 25: 1 – 70 об / хв

НАЙКРАЩИЙ КОЛІСНИЙ РЕДУКТОР В ІНДУСТРІЇ

 1. Кришка діафрагми з нержавіючої сталі забезпечує роки роботи без корозії
 2. Найбільші вхідні підшипники в галузі забезпечують 55% більшого навантаження для сьогоднішніх великих шин і швидшу частоту обертання
 3. Полірована високоміцна черв’ячна передача з двома вхідними валами усуває необхідність мати на складі ліві і праві редуктори
 4. Унікальний дизайн діафрагми мінімізує підвищення тиску під час роботи. Відсутність надлишкового тиску виключає потрапляння води і забруднюючих речовин в корпус редуктора
 5. Центруюче кільце подвоює несучу поверхню, знімає стрес з болтів і зменшує можливість пошкодження колеса
 6. Великий 2 1/4 “діаметр вала і фланець з високоміцної сталі щоб витримувати великі навантаження
 7. Посилений корпус в місцях з підвищеним напругою, підвищує загальну міцність редуктора. Універсальне кріплення підходить для всіх брендів
 8. Заглушка виготовляється з литої сталі для подолання більш високих навантажень від більших шин
 9. Нова черв’ячна передача з більшою поверхнею контакту зубів, що призводить до збільшення вантажопідйомності і більш тривалого терміну служби
 10. Подвійні вхідні вали дозволяють виключити ліві і праві редуктори

УНІКАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ І НАДІЙНІСТЬ ВИЯВИЛИСЯ ПРОСТІШІ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

​Reinke Precision Management (RPM) пульти управління – індивідуальні до кожного замовлення, щоб дати вам надійність і безперебійну роботу. Крім того, якщо ваші потреби з часом змінюються, оновлення і настройки легкі, завдяки сумісності між будь-якими RPM системами.

RPM BASIC

 • Наша панель виготовлена з тих же компонентів високої якості, як і наші преміум панелі
 • Висока якість порошкового покриття сталевого корпусу
 • Стандартні функції: контроль кінцевої гармати, контроль швидкості, напрямок руху і старт / стоп
 • Живлення від дизель-генератора і ЛЕП

RPM STANDARD

 • Оснащений всіма функціями, необхідними для сучасного фермера
 • Висока якість порошкового покриття, стійкого до корозії, основна панель управління – Industry Exclusive
 • Стандартні функції: контроль кінцевої гармати, контроль швидкості, напрямок руху і старт / стоп
 • Живлення від дизель-генератора і ЛЕП

RPM ADVANCED

 • Оснащений цифровим таймером PAC III, що дає підвищену функціональність і точність
 • Вбудований GPS, контроль останньої вежі з неперевершеною точністю
 • Включає в себе всі функції нашого RPM STANDARD панелі плюс
 • Можливість установки Телеметрії
 • Простота програмування
 • 30-60 секундний цикл на вибір
 • Індивідуальні швидкість і настройки кінцевої гармати до 10різних секторів вашого поля
 • Контроль над двома кінцевими гарматами
 • Затримка на обраних бар’єрах

RPM TOUCH SCREEN

 • Візуальний, інтуїтивний, легко програмований користувацький інтерфейс
 • Вбудований GPS, контроль останньої вежі з високою точністю
 • Звіти на тисячу дій для подальшого завантаження на свою базу ПК
 • Настроюваний крок і сектор програмування в поєднанні з 1/10 точності ступеня для більш точного застосування (Наприклад, якщо конкурентна машина точна в межах 68 см, то Reinke точна в 6,8 см)
 • Операційна система Windows
 • Багатомовний
 • Інструкція завантажена на екран
 • Завантаження оновлень на сайті REINKE
 • Графіки вимірювання дощу, тиску, витрати води, температури, напруги і вітру

ПЕРШИЙ, НАЙКРАЩИЙ ТА ЛІДЕР В GPS

Коли ви шукаєте тип наведення для останньої вежі вашої системи, крила дополиву кутів або фронтальної системи, – немає кращого вибору, ніж Reinke NAVIGATOR GPS. Ви отримаєте неперевершену точність, яка є критично важливою при застосуванні хімічних речовин або збільшення використання площі. GPS практично не вимагає обслуговування, заощаджуючи ваш час, працю і гроші. З огляду на те, що ми були ПЕРШИМИ, хто почав використовувати GPS для зрошувальних систем, ви можете бути впевнені, ми завжди будемо попереду конкурентів.

GPS НАВЕДЕННЯ ДЛЯ КРИЛА ДОПОЛИВУ КУТІВ І ФРОНТАЛЬНИХ СИСТЕМ

 • Сигнал геодезичного класу забезпечує максимальну точність та наведення
 • Ідеально підходить для кам’янистих ґрунтів та земель з підземними трубопроводами, які роблять установку системи наведення по заритому проводу проблематичною
 • Не має потреби в дорогому повторному риттю траншей (Для наведення по заритому проводу) якщо змінилися параметри поля
 • GPS практично не вимагає обслуговування, заощаджуючи ваш час, працю та гроші

GPS КОНТРОЛЬ ОСТАННЬОЇ ВЕЖІ

 • Забезпечує неперевершену точність та інформацію про положення
 • Покращує контроль над кінцевою гарматою з усіма конфігураціями системи
 • Може використовуватися на будь-який існуючій системіReinke і на конкурентних брендах

ВІДДАЛЕНИЙ МОНІТОРИНГ І ОПЦІЇ КОНТРОЛЮ

Незалежно від того, де ви знаходитесь, або, що ви робите, Reinke пропонує більше можливостей для контролю і моніторингу ваших зрошувальних систем:

Вибирайте: радіо, стільниковий або супутниковий зв’язок

Супутникова система On Trac є ексклюзивною системою Reinke і ідеально підходить для виробників в районах з поганим • або відсутнім прийомом сигналу стільникового зв’язку

Використовуйте смартфони, планшети, комп’ютери або наземні лінії для зручності

24/7 моніторинг і контроль

Збереження історії, критично важливих даних для побудови графіків і поліпшеня планування

Сумісність з системами конкурентів

КРИЛО ДОПОЛИВУ КУТОМ – SAC
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ЦІННИХ ГЕКТАРІВ З REINKE SAC – КРИЛОМ ДОПОЛІВА КУТІВ

Навіщо брати додаткові землі, якщо ви можете отримати додатковий урожай від ваших поточних гектарів? З Reinke SAC, ви отримаєте додаткові 85м (112м від кінцевої гармати) поливу і обробки хімікатами. З датчиком рульового управління, безпосередньо над колесами, надмірна ширина колії зведена до мінімуму. Крім того, наш SAC може встановлюватися на всі існуючі системи Reinke і багато конкурентні моделі.

REINKE SUPER SAC

Reinke SUPER SAC має найдовший проліт в індустрії: 96м (124м, включаючи покриття кінцевий гарматою). Для підтримки поворотного крила в 96 метрів, використовується ексклюзивна накладна консольна конструкція Reinke, і шпренгелів, які забезпечує неперевершену міцність і стійкість.

SAC дозволяє операторам змінювати орієнтацію крила: “провідний” або “ведений”, щоб збільшити кількість зрошуваних гектарів в області застосування кола.

SAC і Super SAC варіанти включають:

Navigator GPS- навігатор серії GPS контролю забезпечує суб -сантиметрові точність геодезичного класу і точність в термінах і нормі зрошення.

Accu-Corner -Мінімізірует пере- / недо- полив. Програмований логічний контролер (PLC) оптимізує уніформно поливу. Дванадцять груп розбризкувачів і до 61 програмованої ступені. Унікальні засоби інтерфейсу управління в усуненні неполадок.

Energy Saver Package (ESP) – Цей ексклюзивний, запатентований варіант може врятувати ВИРОБНИКА на сотні доларів в енергетичних витратах кожен сезон.

 • Використовує додатковий пакет спринклерів з автоматичними клапанами на внесення додаткового кількості води і відключення під час циклу складання крила.
 • Дозволяє насосу працювати в більш ефективному діапазоні для збільшення середньої норми галон в хвилину / га необхідного для культур.
 • Найпростіші Налаштування для внесення добрив та інших хімічних речовин.

WRAP SPAN-КРИЛО З ЗАВОРОТОМ.

Це найбільш економічно ефективний варіант для маневрування навколо неправильних перешкод на полях. З використання на декількох прольотах, ви можете отримати до 180˚ гнучкості для зрошення, раніше недоступних гектарів.

Має дві конфігурації

• Заворот на 10 градусів

• Заворот на 90 градусів

DISCONNECT SPAN JOINT – ВІД’ЄДНУВАНИЙ ПРОЛІТ (ЕКСКЛЮЗИВ Reinke)

З від’єднувальним  прольотом  можна від’єднувати один або кілька прольотів і продовжувати поливати повз перешкоди. Функція автоматичної зупинки дозволяє материнській системі самостійно вирівняти по відстебнутих прольотах, усуваючи необхідність вирівнювання системи, коли вона наблизиться місця стикування

ОСОБЛИВІ ОПЦІЇ КРУГОВИХ СИСТЕМ

ОДНОФАЗНИЙ ВАРІАНТ

Однофазний варіант Reinke 220 вольт  ідеально підходить для кругових систем що працюють на малих полях, де 380 вольт трифазного живлення не доступні. Однофазні системи обмежуються максимальною довжиною 330м або шістьма вежами, і пропонуються у всіх трубних матеріалів з використанням стандартної потужності домашньої електромережі

МІНІ-PIVOT

Reinke Міні-Pivot запускається ДВС і є однопролітною системою, яка ідеально підходить для малих полів і районів, де доступ до електроенергії обмежений. Він поставляється з різними редукторами, довжина прольоту + консоль має максимальну довжину 97м.

Reinke A100

є універсальною однопрогоновою, з живленням з каналу фронтальної системою. Вузькі форми полів, на яких неможливо використовувати кругову систему і може легко зрошуватися Reinke A100. Reinke A100 використовує погружной насос, який занурюється в земляний або бетонний рів не менше 0,5 м завширшки по дну і мінімум 0,4 м глибиною. Загальна довжина Reinke A100 може варіюватися від 35м без консолі до 160 м з використанням двох консолей. Reinke A100 можна легко буксирувати до додаткових полях, забезпечуючи водою рівномірно до 80, 100, 120 акрів і більше.

БУКСИРУВАННЯ СИСТЕМ

Коли ваші роботи вимагають гнучкості, яку забезпечує буксирувана система, Reinke може задовольнити ваші вимоги з широким спектром буксируваних моделей – які побудованні з нашими відмінними рисами: міцність і ефективність.

ЧОТИРЬОХ-КОЛІСНИЙ БУКСИРУВАНИЙ ВОЗИК

Чотириколісна возик є унікальною за своєю здатності швидко адаптуватися до руху в декількох напрямках. Колісні ступиці встановлені на опорних балках і можуть швидко повертатися на 90 ˚. Крім того, зручне дишло можна переміщати в будь-яку сторону для легкого буксирування.

ДВОКОЛІСНИЙ KWIK TOW.

Два колеса Kwik Tow встановлює новий стандарт для буксируваних систем повороту малих полів. Без сумніву, надійність і зручність Kwik Tow не має собі рівних в галузі. Вона доступна з гідравлічним варіантом підйому, а також моторизований комплект Kwik Tow, що дозволяє переміщати фронтально на короткі відстані.

REVERSE TOW – БУКСИРУВАННЯ НАЗАД

Коли система потребує буксирування з боку консолі, Зворотнє буксирування якнайкраще підійде. Опція доступна тільки з Reinke

ТОЧНА НАСТРОЙКА ВАШОЇ REINKE ВКЛЮЧАЄ ВИБІР ШИНИ.

Підберіть проліт, вагу і розмір шини для ґрунту і умов рельєфу для забезпечення максимальної ефективності, мінімізуємо колії

БАРИКАДИ: ДОДАТКОВА МІРА БЕЗПЕКИ

Барикада є обов’язковою, якщо ваш півот рухається сектором. З нашими оцинкованими постійними або рухливими варіантами барикад, ви можете бути впевнені, що ваш півот кожен раз зупиниться там, де ви хочете.

ГНУЧКА СИСТЕМА – 3 КОЛЕСА

Наша запатентована і нагороджена система зберігає всі три колеса на землі завжди, розподіляючи навантаження на трансмісію для всіх трьох коліс. З огляду на всі три колеса на землі – це знижує навантаження на кожній шині і покращує прохідність, тим самим знижуючи колісні колії.

ЖОРСТКА СИСТЕМА – 3 КОЛЕСА

Reinke 3 КОЛЕСА – забезпечує додаткову плавність, необхідну для важких типів ґрунтів, а також допоможе при проходженні складного рельєфу місцевості. наш варіант вежі 3 колеса також більш ефективний і більш економічний в порівнянні з конкуруючими чотирьох-колісними варіантами, які додають більше ваги їх системам.

ФРОНТАЛЬНІ СИСТЕМИ REINKE

Наші фронтальні системи отримують ті ж високоякісні матеріали і увагу до деталей від інженерів, так само як і інші частини наших систем зрошення. Вони також мають багато користувацьких функцій, щоб максимально відповідати вашим потребам. Коли ваше поле квадратної або прямокутної форми, ви не знайдете краще, ніж Reinke.

КАНАЛЬНА ФРОНТАЛЬНА СИСТЕМА

Канальна система Reinke має власний насос і генератор в рамках свого компактного і чіткого дизайну. Ви також отримуєте річну економію енергії від здатності зниження втрат тиску в системі при опції центрального забору води – двокрила система – для великих полів.

ДВОКОЛІСНА ФРОНТАЛЬНА СИСТЕМА

Наші 2-колісний варіант пропонує велику гнучкість з такими функціями, як прямого і зворотного варіантів буксирування, подвійні системи впускного шланга, внутрішні зворотні клапани і швидко під’єднувальні муфти на обох кінцях. Варіант живлення з обох кінців також доступний.

ЧОТИРЬОХ-КОЛІСНА ФРОНТАЛЬНА СИСТЕМА

Наш кращий варіант для більших полів. Плаваючі осі зберігають контакт з поверхнею всіх чотирьох шин, дозволяючи даній системі тягнути великі шланги (до 8 дюймів), як того вимагає високий рівень використання води в цих системах. При будь-якому типі живлення – від електро-кабелю або дизель-генератора, ця система – ваша права рука.

ІПОДРОМНА (РОЗВОРОТНА) ФРОНТАЛЬНА СИСТЕМА

З можливістю зрошення двох сторін прямокутного поля, наша фронтально-кругова система є найбільш універсальною системою, яку ми пропонуємо. Коли система закінчила полив одного боку поля, вона легко розвертається для зрошення іншого боку. В цьому випадку буксирування не потрібно і Ви можете зрошувати площу в два рази більше за допомогою однієї системи.

ВАРІАНТИ НАВЕДЕННЯ СИСТЕМИ.

Навігатор GPS- Забезпечує високу точність позиціонування при зрошенні.

Борозда- використовує спеціально розроблене колесо, яке дозволяє відстежувати V-борозну паралельно шляху переміщення.

Заритий провід- вимагає менше обслуговування і не створює ніяких перешкод.

Трос- Гарантує точне рух і рівномірний розподіл води по всьому полю.

Огорожа- вимагає мінімального обслуговування і не створює